BIBUS karrier lehetőség

A BIBUS több mint ötven éve foglalkozik a hajtástechnika, pneumatika, hidraulika, csillapítástechnika, biztonságtechnika, automatizálás, gyártástechnológia gépépítő elemeinek és rendszereinek értékesítésével.
Termékskálánkat folyamatosan bővítjük, és a vevők igényeihez, valamint a piac elvárásaihoz igazítjuk. A BIBUS a jó hírnevét megbízható partnereinek és kiváló minőségű gépépítő elemeinek köszönheti.

Értékesítési mérnök - Sales Engineer

Feladatok:

  • Adott termékkör üzleti tevékenységének irányítása és a stratégiai értékesítési és marketing terv kidolgozása,
  • Az ügyfelekkel és partnerekkel való üzleti kapcsolat megteremtése és fenntartása,
  • A B2B ügyfelek új projektjeinek azonosítása, folytatása és lezárása,
  • Ajánlatok, szerződések, megrendelések nyomon követése,
  • Kapcsolatok fenntartása a vállalat beszállítóival,
  • Új partnerek felkutatása (potenciális ügyfelek felkeresése, a termékek és szolgáltatások bemutatása),
  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel,
  • Személyes tárgyalások szervezése,
  • Műszaki tanácsadás,
  • Kapcsolódó irodai adminisztrációs feladatok elvégzése (riportok, statisztikai számítások, kimutatások, jelentések készítése).

Műszaki területek:

  • lineáris mozgatástechnika,
  • tengelykapcsolás technika,
  • fékek,
  • speciális kuplungok,
  • gyorsszerszám befogók,
  • nagy teljesítményű légkompresszorok.

Elvásárok:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök előny),
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban),
  • Ügyfél-orientált, képes önállóan és proaktívan dolgozni,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek: MS Outlook, MS-Office,
  • Erős műszaki affinitás,
  • 1-2 év releváns tapasztalat,
  • Jó kapcsolatteremtési képesség, kommunikatív, nyitott személyiség,
  • Tapasztalat mérnöki szolgáltatások, műszaki termékek értékesítése területén vagy gyártástámogatóként, esetlegesen gyártás területén műszaki előkészítőként szerzett szakmai tapasztalat,
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat,
  • Nagyfokú rugalmasság, utazási hajlandóság,
  • Rendszerszintű gondolkodásmód,
  • Teljesítményorientált gondolkodás.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Cégautó, laptop és mobiltelefon
  • Intenzív betanulási időszak, 1-1 hét külföldi tréninggel (Svédország, Franciaország, Németország),
  • Stabil és folyamatosan növekvő internacionális vállalati háttér,
  • Emberközpontú, svájci cégkultúra,
  • Folyamatos képzések és tréningek,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Fiatal, dinamikus csapat,
  • Külföldi tréning európai beszállítóinknál,
  • Kiemelkedő cafetéria,
  • Esetleges letelepedési támogatás,
  • Továbbtanulás támogatása tanulmányi szerződéssel.

Amennyiben felkeltette érdeklődését a fenti pályázatunk, kérem küldje el önéletrajzát és motivációs levelét az ame@bibus.hu email címre.

BIBUS Kft

VECSÉS
Almáskert út 9.
2220
HUNGARY

Tel. +36 29 557 763
Fax +36 29 557 777

E-mail info@bibus.hu
www.bibus.hu

Nyitvatartás:
H-P: 8.00-16.30